German speaking Customer Service for hotels

Lisboa Full-time

Detalhes da oferta

? Mo?liwy start: 21.06, 28.06, 05.07!
? Nie potrzebujemy do?wiadczenia , oferujemy szkolenia
? ?atwe aplikowanie, prze?lij nam swoje CV: sparrow.recruitments@gmail.com
? Rozpocznij w Home Office w Lizbonie (do momentu, gdy sytuacja b?dzie bezpieczna)

Firma:
francuska firma zajmuj?ca si? turystyk? rynek (hotele, restauracje, biura podró?y).

Twoje zadania:
Cz??ci? Twoich codziennych czynno?ci b?dzie
? Telefoniczna i pisemna obs?uga klienta
? Przetwarzanie istniej?cych rezerwacji
? Profesjonalna rezerwacja i zarz?dzanie zmianami rezerwacji w hotelach i innych us?ugach, a tak?e rozwi?zywanie wszelkich innych problemów klientów
? Zapewnij pomocn? i skuteczn? obs?ug?, gdy klienci potrzebuj? pomocy przy zakwaterowaniu.

Co oferujemy? ? W pe?ni zdalny proces rekrutacji (telefonicznie lub przez WhatsApp) ? Umowa o prac? odnawialn? (12 miesi?cy) ? Konkurencyjny system wynagrodze?:
? Mo?liwy start:  21.06, 28.06, 05.07!

o 1400 € brutto miesi?cznie (je?li nie potrzebujesz zakwaterowania w firmie)
o miesi?czne wynagrodzenie 1050 € brutto (z zakwaterowaniem w firmie - wszystkie rachunki wliczone)
o Tymczasowy start w biurze domowym (ze wzgl?dów technicznych musisz znajdowa? si? w Lizbonie lub w jej okolicach) / Je?li sytuacja jest bezpieczna, planowana jest praca w nowoczesnym biurze w Lizbonie (Portugalia)
? Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne od 1 dnia
? 22 dni p?atnego urlopu w roku
? Pe?ne p?atne szkolenie (ok. 15 dni roboczych na miejscu)

Czego oczekujemy od Ciebie:
? Nie potrzebujemy ?adnego do?wiadczenia , oferujemy szkolenia!
? Mówisz po niemiecku (co najmniej C1) - warunek konieczny
? Mówisz po angielsku (co najmniej B2)
? Mieszkasz w Lizbonie lub jeste? gotowy do przeprowadzki
? Szukasz energicznego ?rodowiska
? Jeste? entuzjast? marketingu w mediach spo?eczno?ciowych i chc? pracowa? dla znanej marki

Pakiet relokacyjny:
? Zwrot kosztów lotu po 9 miesi?cach
? Odbiór z lotniska
? Pomoc administracyjna przy rejestracji w Portugalii
? Roczny p?atny lot w dwie strony do miejsca docelowego

Uwaga: Tylko obywatele UE lub kandydaci z wa?nym zezwoleniem na prac? w Portugalii!

Wy?lij swoje CV (napisane w j?zyku angielskim lub niemieckim) e-mailem na adres sparrow.recruitments@gmail.com
DistritoLisboa
Habilitações mínimas 12º ano de escolaridade
Experiência mínima 0-1 anos
Idiomas German (at least level C1), English (at least level B2)
Sector de actividade Administração e Serviços de Escritório
Tipo de contrato Full-time
Remuneração 1400€ - 1050€ p/m
Tipo de oferta Emprego
Contactos Sparrow Recruitments
Av. Álvaro Pais 4
1600-034-1600-034 Lisboa
Portugal
Sparrow Recruitments
sparrow.recruitmentsgmail.com